Folo Travel

FOLO TRAVEL MARMARİS RENT A CAR

Türkiye çapında oto kiralama sektörü giderek büyüyen ve gelişen önemli bir sektördür.  Folo Travel havaalanı ve araç kiralama hizmeti sunan bir firmadır. Vip hizmet sunan, profesyonel hizmet anlayışına sahip Marmaris rent a car olarak çalışmaktadır. Folo Travel 1995 yılında Marmaris ’te kurulmuştur. Türkiye çapında güvenilir, oto kiralama sektöründe tecrübeli bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetine önemli ölçüde önem vermektedirler. Müşteri memnuniyetine verdikleri önem ve bu alandaki tecrübeleri sektöre yön veren öncü firmalardandır. Merkezi Marmaris İçmeler ‘de bulunan Folo Travel rent a car, ofisleri ve filosu ile her an hizmete hazır durumdadır. Muğla ve birçok ilde vip araç hizmeti, üst sınıf ve lüks araç kiralama, filo kiralama, toplu araç kiralama, gibi birçok konuda siz müşterilerimize kolaylık sağlayan bir firmadır.

Tüm bunlar dışında Folo Travel online ödeme kolaylıklarına sahiptir. Eğitimli ve yabancı dil becerileri olan personeller ile çalışmaktadırlar. Personeller İngilizce, Rusça, Almanca gibi dillere hâkimlerdir.  Kaliteli personeller ile 7/24 hizmet sunmakta ve liderlik etmektedirler.  Folo Travel’in başarı kaynağı tecrübe ve müşteri memnuniyetinden oluşmaktadır. En önemli kazancı güven olarak gören firmamız memnun kalan müşterileri en önemli referans olarak görmektedirler.

Yüksek standartlarda ve kaliteli hizmet vermek, firmanın öncelikli gayesidir. Bu alanda yaptıkları çalışmalar, sürekli olarak araç yenileme ve geliştirme durumları, kaliteli ve eğitimli personel seçimleri fark yaratan yanları olmuştur. Folo Travel Marmaris Rent a Car gelişen araç teknolojilerini kullanarak sektörün lokomotifi olmayı amaçlamaktadırlar.  Müşteri güvenirliliği ve çalışma titizliği ile yeniliklerin takipçisi ve öncüsü olmaktadırlar.

Araç Kiralama için yapmanız siteden ön rezervasyon formumuzu doldurmaktır. Kiralanan araçlar misafirlerin konakladıkları otellerde teslim edilmektedir ve otelden geri alınmaktadır. Veya merkez alan olarak belirlenen ortak noktalardan araç verilebilir. Bunun için kolaykirala81.com sayfasından da rezervasyon yapabilirsiniz.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.