otocar rental

Otocar Rental Hakkında ;

Otocar Rental Yurt Çapında Araç Kiralama ve Yurtdışında Faaliyet Gösteren Profesyonel Rent a car Firmaları İle İşbirliği Yaparak Müşterilerine Genç ve Bakımlı Araçlarıyla 7/24 Kesintisiz Hizmet Vermektedir. Toplam 22 Lokasyonda Full Kaskolu ve Periyodik Bakımları Yapılı Araçlarıyla Kolaykirala81 Ailesinin Seçkin Firmalarındandır.

2005 Yılında Araç Kiralama Hizmeti Vermeye Başlayan OTOCAR Rental, Araba Kiralama Haricinde Şoförlü Servis, Transfer ve Vip Hizmetleri İle Farklı Alternatif Ürünler Sunmaktadır. Ayrıca Filo Yönetimi Güçlü Olduğundan Uzun Dönem Kiralama Yapan Önemli Firmalardandır.

OTOCAR Rental Araç Kiralama Firması Çalışanları Üniversite Mezunu, Sektörde Deneyimli, Pratik Çözümler Üretebilen, Son Teknolojileri Kullanabilen Dinamik Bir Ekipten Oluşmaktadır.

Müşteri Memnuniyetini Daima Ön Planda Tutan OTOCAR Araç Kiralama, Tüm Araçlarında OGS Cihazı Bulundurmaktadır. İstanbulun Yoğun Trafiğinde Köprü Ödeme Noktalarında Beklemeden Geçiş İmkanı Sunmaktadır. OTOCAR Araç Kiralama Müşterilerinin Adreslerine Araç Teslim Ederek Veya Adreslerinden Araç Teslim Alarak Hizmeti Kapınıza Kadar Getirmektedir.

OTOCAR Firmasından Araç Kiralama Yapacaksanız, Findexs.com Sitesinden Raporunuzu Öğreniniz Zira Firmamız Daha Güvenli Sürüşler ve Daha Güvenli Müşteriler Prensibiyle Çalışmaktadır. Aksi Takdirde Rezervasyon Yapılmış Olsa Bile Araç Teslim Alamazsınız. Ekonomik Grup Araç Kiralıyorsanız 2 Yıllık, Orta Segment İçin 3 Yıllık, Lüks Araç İçin En Az 5 Yıllık Ehliyete Sahip Olmanız Gerekmektedir. Şartlar Uygun Diyorsanız Gönül Rahatlığıyla Rezervasyonunuzu Tamamlayabilirsiniz. Kuruluşundan Günümüze Kadar Devam Ettirdiği Hizmetlerin Gelişimini Sağlayarak Türkiye Genelinde En Çok Tercih Edilen ve Saygı Gören Oto Kiralama Şirketlerimizden Biridir.

Araç Kiralama Tercihinizi Kolaykirala81 Ailesinden OTOCAR Rentalden Yana Kullandığınız İçin Teşekkür Ederiz. 

Kaliteli, Konforlu, Keyifli ve Güvenli Yolculuklar Dileriz...

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.