Grand Rent a Car

Grand Araç Kiralama Hakkında

Grand Oto Kiralama Şirketi, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla bölgesinde müşterilerine 7/24 kesintisiz ve garantili hizmet sunuyor.

Başlangıçta, Malatya Havalimanında ve şehir merkezinde araç kiralama hizmeti vermek için başladığı bu sektörde, şube ağını genişleterek Kahramanmaraş Havalimanı, Elazığ Havalimanı, Adıyaman Havalimanı şubelerini açarak merkezler dâhil 8 şubede oto kiralama lokasyonları oluşturmuştur. Ayrıca Grand Araç Kiralama Şirketi filo yönetimi sayesinde müşterilerinin çeşitli ihtiyaç ve isteklerine uygun uzun dönem kiralama yapan önemli firmalardandır.

Arıza ve hasar durumlarında uzman kadrosuyla günün her saati hizmet veren grand araç kiralama şirketi, almış olduğu kiralama ücreti dışında, yol yardım, çekici, ambulans, konaklama gibi ek ücretler talebinde bulunmaz. Filosundaki tüm araçlar rent a car kaskoludur. Grand Oto Kiralama müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Firma ekibi, “Mutlu ve memnun ayrılan her müşteri bizler için en büyük servettir” politikasıyla hizmet verirler.

Grand Araç Kiralama Firması çalışanları, firmalarını tercih eden müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün daha büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Tüm yeniliklere açık firma anlayışı ile sektörde her zaman bir adım önde olmayı amaçlıyor. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezleri çoklu dil seçenekleri uyguluyor ve dünyanın her yerinden ulaşılabilir bir araba kiralama şirketi olma mücadelesi veriyor. 

Kolaykirala81 web adresinden kiraladığınız, Grand Rent A Car firmasına ait araçlarla ilgili soru ve görüşlerinizi web sitemizin bize ulaşın bölümünden online olarak mesaj iletebilir veya 08505325758 numaralı kurumsal hattımızdan 7/24 müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Araç kiralama tercihinizi Kolaykirala81 ailesinden Grand Rent A Car’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

Kaliteli, Konforlu, Keyifli ve Güvenli Yolculuklar Dileriz...

 

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.