Sizin için en ideal araçlar hazırlanıyor...

Kolaykirala81

Antalya Havalimanı Araç KiralamaAntalya’da gezilecek yerlere yakın yerlerde konaklamak için oldukça çok butik otellere rastlamak mümkündür. Turizm şehri olan Antalya turistlerinde en sık tercih ettiği tatil beldelerinden biridir. Lüks villalar ve otellerde tatil yapmak isteyen kişiler önceden rezervasyon yaparak burada konaklamayı tercih ediyor. Lükse düşkün pek çok kişi Antalya ‘ya geldiği zaman lüks villaları seçiyor. Antalya’nın en gözde yerlerine yakın olan harika lüks villalar sizin için de harika olacak. Yabancı turistlerin çok geldiği tatil beldesi olan Antalya harika bir gezilecek yer olarak karşımıza çıkıyor. Yabancı turistlerin denize girmek için en çok kullandığı sahiller ve Plajlar Antalya’da yer alıyor. Yabancı turistler yaz aylarında Antalya’ya gelmeyi tercih ediyor. Antalya’ da çok güzel gezilecek yerler var. Yabancılarında en çok beğendiği yerler arasında olan Antalya harika gezilecek yerleri ile sizi çok mutlu edecek. Antalya şehri hem gece hemde gündüz gezilmesi gereken yerleri ile muhteşem. Gecesi ayrı gündüzü ayrı olan şehir tam anlamıyla masalsı bir özelliğe sahip. Gezdiğiniz yerlerde kendinizi çok şanslı hissedecek ve harika bir tatilin tadını sonuna kadar çıkarmak isteyeceksiniz.

Antalya’da gezilecek yerler listesindeki en popüler yerleri sizin için derledik ve tanıtma listemize koyduk. Antalya’nın en gözde yerleri en şık mekânlarının yanı sıra gezilecek Plaj ve doğa harikası yerlerini tanıtmaya çalıştık işte en popüler yerler. İşte onlardan bazıları:

Antalya gezilecek yerler;

1.Lara Plajı

Antalya’nın en popüler Plajlarından birisi olan Lara Plajı hemen yabancı hem de yerli turistlerin odak noktası haline gelmiştir. Denizi ve kumu çok güzel olan Lara Plajı temizliği ile çok beğeniliyor. Ulaşımı çok kolay olan ve temizliği ile beğenilen Plajda eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Sahildeki salıncaklar çok popüler ve gelenlerin en çok beğendiği alanlar arasında. Denize karşı sallanmak isteyen kişilerin sıklıkla tercih ettiği bir Plaj. Güzel suyu ve harika kumu gidenleri çok memnun bırakıyor. Popüler olan Plajda hem müzik dinleyebilir hem de keyifle yüzebilirsiniz. Duş alanları ile hemen duş almak isteyenlere duş imkânı da sağlanıyor. Popüler Plaj’da güneşlenirken tatilin tadını sonuna kadar alacaksınız. En popüler ve mavi bayraklı Lara Plaj hem salıncağı hem de şezlong ve masaları ile çok tercih edilen Plajlardan biridir.

2.Aktur Park

Aktur Park lunapark eğlence merkezi Antalya’ya gelenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken eğlence yerlerinden biridir. Lunapark sevenler için en güzel yerlerden biri. Eğlenmek ve çocuklar gibi mutlu olmak için lunaparka gitmek tatilin en güzel yanlarından biri. Sizde hem çocuklarınız hem de kendiniz için ayrılmış olan bölümlerde eğlenerek lunaparkın tadını çıkarabilirsiniz. Dönme dolaplar ve harika oyuncaklara binmek çok keyifli olacak. Sizde bu harika lunaparka gelerek tatil akşamlarında eğlenebilirsiniz. Şehrin içinde masalsı bir lunapark.

3.Kurşunlu Şelalesi Tabiat Parkı

Antalya İl merkezine 20 km olan Kurşunlu Şelalesi mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden biridir. Muhteşem şelale gerçekten görülmeye değer. Yeşilin ve doğanın en güzel tonlarını yansıtan harika manzarası ile gidenleri büyülüyor. Doğa harikası olan Kurşunlu Şelalesi harikalar sunarken gidenleri mest ediyor. Görselliği harika olan Kurşunlu Şelalesi’nde yaşayan pek çok hayvan var. Gölet içinde yaşayan balıklar ve ördekler doğaya çok yakışıyor ve masalsı bir görüntü sunuyor. Kuşlar ve tabiat hayvanları ile masalsı görünen ve doğa harikası olan Kurşunlu Şelalesi mutlaka gidilip görülmesi gereken yerlerden biridir. 18 metre yüksek olan suyu ile mükemmel görünen Şelaleye sizde gitmek istiyorsanız 8 TL ödemek zorundasınız. Girişi ücretli olan Tabiat Parkı’nı gezmeye doyamayacağınız güzellikler sunuyor. Taş merdivenleri ve harika doğa güzellikleri ile gidenleri çok güzel duygulara götürüyor. Tabiat Parkının içinde cafeler var ve dinlenmek için sizde buralarda oturabilir ve dilediğiniz gibi zaman geçirebilirsiniz. Seyir teraslarında suyu ve balıkları izleyerek harika fotoğraflar da çekebilirsiniz. Cafelerinde vakit geçirebilir ve dilediğiniz her şeyi burada bulabilirsiniz. Buraya gelmek için aracınız yoksa Antalya oto kiralama şirketleri ile görüşerek aracınızı kiralayarak sizde bu harika yerleri görme şansınızı elde edebilirsiniz.

4.Düden Şelalesi

Antalya’ya gezmeye geldiyseniz Düden Şelalesi sizi de mest edecek. Doğaya düşkün ve doğayı sevenler için mutlaka gezilmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Doğa ile iç içe olan ve harika bir Şelale olan Düden Şelalesi görülmeye değer bir yer. Antalya merkeze 10 km uzak olan Düden Şelalesi gezilmek için harika yerlerden biridir. Yabancı turistlerinde geldiği ve çok beğendiği Şelale harika görüntüsü ile gelenleri mutlu ediyor. Kepez ilçesi sınırında yer alan Şelale muhteşem görüntüsü ile büyülüyor. Harika köprüsü ile suyun dibinden gezme şansı yakalayacak ve harika manzaraya hayran kalacaksınız. Muhakkak gelmeli ve burada harika zamanlar geçirmelisiniz.  40 metreden akan suyu büyülüyor.Şelale içinde Cafe var ve burada yorulduğunuz zaman oturabilir ve dinlenebilirsiniz. Buraya gelmek için sizde araç kiralamak istiyorsanız Antalya oto kiralama şirketleri ile görüşerek aracınızı kiralayarak bu muhteşem yere gelebilirsiniz.

Harika yerlere gitmek için sizde bu fikirlere ihtiyaç duyduğunuzda bu harika yerlere gelebilirsiniz. Sizde Antalya’da harika yerleri gezmek istiyorsanız bu harika yerlere gelebilirsiniz. Antalya oto kiralama şirketleri ile görüşerek bu harika yerlere gelebilirsiniz.Antalya’nın en gözde yerlerinde sizde muhteşem bir tatil geçirmek istemez misiniz? O halde sizde bu harika yerlere gitme şansına ne dersiniz?

Antalya’nın en popüler yerlerinde muhteşem bir tatil keyfine ne dersiniz?Muhteşem plajları ve harika eğlence mekânları ve harika Şelaleleri ile sizi büyüleyecek olan Antalya gezilecek en güzel yerlerden biridir. Oto kiralama şirketleri ile anlaşarak siz de gezi turlarına katılabilirsiniz.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.