Sizin için en ideal araçlar hazırlanıyor...

Kolaykirala81

Çanakkale Merkez Araç KiralamaÇanakkale gezilecek yerler arasında en popüler olan tatil yerleri arasında yerini almaktadır. Çanakkale hem tarihsel olarak önemli bir yere sahip hem de görülecek o kadar güzel yerleri vardır. Tatilinizde burayı seçmeniz sizin için çok iyi olacak. Çanakkale tarihi açıdan önemli bir yere sahip bir tatil yeridir. Çanakkale’ye geldiğinizde Şehitlikleri gezmeden ve buranın en gözde yerlerini gezmeden gitmek istemeyecek ve Çanakkale tatilinizde harika anılar biriktireceksiniz. Duygusal anlar da yaşatacak olan Çanakkale’de gezmek ve eğlenceli anlar da yaşamak mümkündür.Çanakkale’ye geldiğinizde mutlaka görmeniz gereken Şehitlik dışında eğlenceli ve çok mutlu olacağınız yerlerde de gezme imkânı bulacaksınız.Şehitlik anıtlarının yanı sıra eğlenceli yerleri de gezmek için Çanakkale harika bir yerdir. Hem eğlenceli anlar yaşamak hem de tatilinizi harika bir şekilde tamamlamak için seçeceğiniz Çanakkale araç kiralama firmaları her an sizin yanınızda olacaktır.Çanakkale de deniz kıyısına yakın lüks oteller de konaklamak isterseniz en elit otelleri seçebilir ve lüks otellerde konaklayabilirsiniz.Balayı zamanlarında da tatile nereye gideceğim diye düşünen birçok çift var. Plan yapmadan tatile çıkmamak için bu tatil beldelerine göz atmanızda fayda vardır.

Çanakkale gezilecek yerler;

1.Çanakkale Kordon

Çanakkale Kordon, gün batımı manzarası için harika ve manzarayı görebileceğiniz en güzel yerlerdendir. Sahildeki müzik yapan gruplar size çok cazip gelecek. Müzik eşliğinde manzara izlemek isteyenler gezmekten çok keyif alıyor.

2.Gökçeada

Gökçeada Türkiye’nin en büyük adası olarak çok gözde. Bu harika adayı görmek için birbiri ile yarışan tatilciler her yıl burayı ziyaret ediyor.Sakinliği ve huzur verici sokakları ile büyüleyen bir yapısı var. Ada çok şirin. Buraya gelmek çok isteyecek ve anılarınıza bir yenisini eklemiş olacaksınız. Sualtı Milli Parkı unvanı ile anılan Ada harika güzelliği ile göz dolduruyor.  Gökçeada Çanakkale’ye gelenler için çok gözdedir. . Bu özellikleri ile her zaman çok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

3.Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihî Alanı

Çanakkale’nin manevi ve en değerli yerlerinden olan Gelibolu Tarihi Alanı, verdiğimiz şehitlerimizin bir hatırası. Burası tarihin en köklü alanlarından biri. Duygusal anlar yaşatan ve ziyaret akınına uğrayan bu dillere destan yerde hatıralar yeniden canlanacak.Buradaki Şehitlikler, müzeler ve anıtları görmeden buradan asla ayrılmayın..Çanakkale savaşının izlerini taşıyan bu manevi yer duygusal olarak gidilmesi gereken yerlerden. Verdiğimiz onca şehitlerimizin anısına burayı mutlaka gezip görmeli ve manevi duygularla buranın hatırasına sahip çıkılmalıdır.Şehitliklerin ve müze ve anıtların bulunduğu yer de gezilecek çok yer vardır.Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alanı,  Eceabat Gelibolu Yarımadası’nın iseGüneyinde bulunuyor.Tarihten gelen izleri taşıyan bu alan manevi duyguları pekiştirmek için çok değerlidir.

4.Aleksandria Troas Antik Kenti

Aleksandria Troas Antik Kenti, Antigonos tarafından Antigoneia ismi ile kurulan bir şehirdir.Buraya Hamaksitos, Neandria, Kolonai, Larisa, Kebren ve Skepsis şehirlerinden halk getirilerek şehir oluşturulmuş. Almanların kazıya başladığı ve eserler aradığı bu yapı görülmek için can atılan yerlerdendir.Herodes Attikus Hamamı çokça görülmek istenen ve ziyaretçilerin mutlaka geldiği özel yerler arasındadır. En büyük hamam özelliği taşıması ile ünlüdür

5.Ezine

Yerli ve yabancı turistler Ezine’ye geldiklerinde yöresel yiyeceklerden yiyerek hem de doğanın keyfini çıkarabilmektedir.Yabancı turistlerin tercihi olan Ezine’de lüks oteller konaklama olarak seçilmektedir. Plajlarda akşama kadar güneşlenen turistler akşam olduğu zaman eğlence mekânlarında dolup taşıyor.Gece mekânları ve eğlence merkezleri tatillerin vazgeçilemez seçeneği olmaktadır. Tatil yapmak için koyları ve plajları seçen tatilciler gece olduğu zaman bar ve cluplere gitmek istiyor. Bir rehber eşliğinde geziye çıktıysanız mutlaka Alexandria Antik Kenti gezmelisiniz.Tekne turu yapan ve tekne partileri meşhur olan gecelerin tadına doymak Ezine ile mümkün.Tatiller hem dinlenmek hem de stres atmak eğlenmek için çok gerekli. Tatile çıkmaya karar verdikten sonra araç kiralama şirketleri ile görüşme yaparak aracınızı kiralayın. Bu çok popüler ve son zamanlarda çok yapılan bir şey. Sizde araç kiralayın ve aracınızla doyumsuz bir tatile çıkın.Lüks otellerde huzurlu ve inanılmaz tatillere hayır diyemeyeceksiniz. Doyumsuz bir tatil sizi bekliyor.

6.Kefalos Plajı

Kefalos Plajı en ünlü ve elit plajlarından birisidir. Turistlik ve yabancı turistlerin de geldiği bir yer olması Plajı çok popüler yapmıştır. Sörf yapmak için denizi müsait olan Kefalos Plajında keyifli Sörflerle zaman geçireceksiniz. Sörf yapmayı sevenler, en çok gidilen ve en ünlü plajlardan biri olan Kefalos Plajı’nı seçmektedir. Hem güneşlenmek hem de denizde yüzmek için ideal bir plajdır. Su sporlarına uygun denizi ile deniz sporları için iddialı bir plajdır.Deniz paraşütü ile denizin keyfini sürmek isteyenlerin geldiği bir Plaj olma özelliğini taşımaktadır. Deniz sörfü için eğitim veren hocalardan hemen sörf yapmayı öğrenmeye ne dersiniz? Macera dolu bir gün geçirmek mümkündür.Kefalos Plajı’nın etrafında restoranlar, butik lüks oteller ve kamp alanları ile pek çok faaliyet yapılan yerler mevcuttur. Bulabilirsiniz.

Oto kiralama şirketleri tarafından kiralanan araçlardan sizde faydalanmak ister misiniz? Bu güzel plajları görmek için araca ihtiyacınız varsa oto kiralama şirketlerinden hemen bir araç kiralayın. Gezmek ve tatil yapmak için kiraladığınız araçlar hem rahatlık hem de lüks araç keyfini sürmektir. Bu nedenle araç kiralamak son dönemde moda haline gelmiştir. Oto kiralama şirketleri bu ihtiyaçlara cevap vermek için her an hazırdır. Lüks araç kiralamak ve tatile çıkmak ister misiniz? Modaya uymaya var mısınız? O halde sizde hemen bir araç kiralayın.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.