Sizin için en ideal araçlar hazırlanıyor...

Kolaykirala81

Manisa Merkez Araç KiralamaTatil yapmak için en uygun rotalardan biri olan Manisa turizm bölgesi olarak güzel ve gezilecek yeri çok olan bir yerdir. Manisa’da tatil yapmak isteyenler için gezilecek ve keşfedilecek birçok alanı bulunmaktadır. Zengin gezilecek yerleri, hem kültürü hem de geleneksel yemekleri ile tatile çok elverişli olan Manisa’dan yepyeni kültürlerle buluşmak mümkündür. Her köşe başında tarihsel bir alıntıya rastlayacağınız Manisa’da yepyeni kültürlerle tanışacaksınız.Hem güzel yöresi hem de güzel gezilecek yerleri ile tatil amacıyla seçilen yerlerden biri olan Manisa’da günün nasıl geçtiğini anlamakta zorlanacaksınız. Manisa’ya gelmek istiyor ve  daha önce hiç gelmedim diyorsanız her köşe başında tarihsel bir kalıntıya rastlayacaksınız.Antik Kent özelliği taşıyan Manisa’da tarihin izlerine her köşede rastlamak mümkündür. Ayrıca Manisa’da pek çok piknik alanları ve tatilciler için pek çok şelale ve Kanyon’da bulunmaktadır. Manisa Ayrıca Kaplıcaları ile de ünlü bir tatil beldesidir.Lüks oteller dışında konaklayabileceğiniz küçük butik otelleri ile de ünlü olan Manisa’da konaklama derdine bir son vererek tatilinizi sonlandırabilirsiniz. Manisa konaklamaya elverişli bir tatil yöresidir. Araç kiralayarak tatile çıkmak artık moda haline gelmiştir. Sizde bu modaya uyarak tatile başlayın.

Manisa gezilecek yerleri;

1.Aigai (Aiolis) Antik Kenti

Helenistik bir yapıya sahip olan Antik Kenti Yuntdağıköseler köyü sınırında bulunduğu için köylüler tarafından da sıkça anlatılan ünlü bir yer haline gelmiştir. Milattan önce 8. Yıllarda oluşmuş olan Antik Kent fotoğraflar çekmek ve dolaşmak için oldukça ideal bir yer olarak duruyor. Doğal bir afet sonunda bazı yerleri yıkılsa bile şu an günümüzde gezilecek bir yer haline getirilmiştir. Antik Kenti dolaşmak için şehirden 50 kilometre kadar gitmeniz gerekmektedir. Antik kent gezilmesi için bir araca ihtiyaç duyulmaktadır.Bu birbirinden eşsiz  yapıları gezmek için belirlenen saatlerde buraya gelinebilmektedir. Manisa’nın ünlü gezilecek yerlerinden olan Antik Kent gezilecek bir hale getirerek restore edilmiştir. Manisa’ya geliyor ve konaklamak istiyorsanız şehirde lüks ve Butik otelleri tercih etmelisiniz. Burada konaklayacak herhangi bir yer olmadığı gibi burası sadece gezinmek ve görmek için olan bir yapıdır.Oto kiramala şirketleri sayesinde hemen gezmeye başlamak mümkündür. Turizm için en güzel ve hoş yerleri lüks araçlarla gezmeye ne dersiniz? Araç kiralama ile kiralayacağınız araçlardan çok memnun kalacaksınız. Araçlar lüks ve popüler markalar.

2.Manisa Müzesi

Tatil yapmak eğlenmek ve tatilin tadını sonuna kadar çıkarmak elbette ki hakkınız. Fakat bir şehre tatil amacıyla geldiyseniz tarihsel yerleri de görmeniz de fayda vardır. Hem tarihi bilmek hem de geçmişten günümüze kalan eserleri incelemek için müzeler ve tarihsel yapılar büyük önem taşımaktadır. Manisa müzesi de bu değerli yapılardan biridir. Manisa Müzesi’ni gezerken tarihten günümüze kadar gelmiş olan eserleri inceleyerek sizde bu yapılar hakkında bilgi toplayabilirsiniz. Manisa Müzesi’nde tarihin en güzel ve değerli eserleri yer almaktadır. Manisa’ya gelerek tatil planları yaptıysanız Manisa Müzesi’ne uğramadan tatilinizi noktalamamalısınız.Muradiye Camii külliyesinin yanında bulunan Manisa Müzesi eskilerin gelenek ve göreneklerini bize sunmayı hedeflemektedir. Sizde bu müzede sergilenen bu değerli kalıntıları görerek burada tarihten birer hatıra bulabilirsiniz.Müzede Romalılardan, Bizanslılardan, Lidyalılardan ve Osmanlı dönemlerinden eserler bulunmaktadır. Çok değerli eserler, gezilip görülmeye değer ve görüldükçe de maneviyat yükselmektedir. Sabah 08.00 ve akşam 17.00 giriş saatleri olarak belirlenen Manisa Müzesi’ne tek kişilik giriş ücreti ise 6 TL’dir.

3.Yeni Han

Manisa’ya geldiyseniz gezilebilecek tarihi alanlardan bir diğeri ise Yeni Han’dır. Şehir merkezine yakın olan Yeni Han’da günümüze uyarlanmış alışveriş merkezleri ve hediyelik eşya satan yerler bulunmaktadır. Hem burayı ziyaret edebilir hem de sevdiklerinizi hatıra olacak hediyeler alarak, buradan hatıralar götürebilirsiniz. Haftanın her günü gelebileceğiniz Yeni Han’da alışveriş yapılacak çok dükkân vardır. Burada hediyelik eşyadan takıya her türlü şeyi bulacak, hem tatil yaparken hem de alışverişin keyfini doya doya çıkaracağınız bir yere uğramış olacaksınız.

4.Adala Kanyonu

Adala Kanyonu Manisa’nın doğal ve gezdikçe keyif veren yerlerinden biri.Son dönemin en gözde yerlerinden biri haline gelmiş Adala Kanyonu Yabancıları kendine çekmeye devam ediyor. Yabancı turistlerin çok sık uğradığı bir yer haline gelmiştir.Doğayı seven Yabancılar tatillerinin bir kısmını doğa ile iç içe olan yerleri gezmeye ayırıyor.Fotoğraflar çekmek ve doğada keyifli yürüyüşler yapmak için iyi bir nokta olan Adala Kanyonu yadsınamaz bir turist ağırlama özelliğine sahiptir.Ege Bölgesi’nin saklı cenneti olan Adala Kanyonu, Nehrin güzelliğini, yeşil doğanın görselliğini sunmaya devam ediyor.

Bu tarihsel ve saklı cennetleri gezmek için oto kiralama şirketleri ile görüşmek istemez misiniz? Lüks araçları kiralayarak en popüler yerler gezmek isterseniz sizde araç kiralayabilirsiniz. Saklı cennetleri gezebilmek, görülmemiş en muhteşem tatil yerlerini görebilmek isterseniz aracınızı hemen kiralamaya ne dersiniz? Hoş vakitler geçirmek için öncelikle araç kiralayarak işe başlayın. Aracınızı seçin ve en muhteşem tatil yerlerini en mükemmel araçla gezin. Şansınızı kullanın ve en heyecanlı anları en güzel araçlarla yaşamanın keyfini sürün. Keyifli tatiller.Siz tatilin keyfini doya doya sürün diye oto kiralama şirketleri en önemli hizmeti sizlere sunuyor. Moda haline gelmiş olan araç kiralama ile siz de harika araçlara sahip olmaya ne dersiniz?Oto kiralama şirketleri günlük ve haftalık olarak araç kiralıyor ve size en harika hizmetleri sunmayı amaçlıyor. Bu şansı kaçırmayarak en lüks araçları kiralamak isterseniz araç kiralama şirketleri ile görüşebilirsiniz. Oto kiralama olarak her an yanınızda olan şirketlerden aracınızı kiralayın ve tatile başlayın

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.