Anzac Car Rental

ANZAC CAR RENTAL HAKKINDA

Anzac rental car firması Çanakkale ilimizde yer alan bir araç kiralama şirketidir ve aynı zamanda kolaykirala81.com iş ortaklarımızdandır. Bu firmamızdan Çanakkale’de birçok araç kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Filosunda birçok çeşit araç bulunduran bu firmamız her türden araç kiralama işleminizi yapar ve sizlere kolaylık sağlar. Kurumsal araç, filo, gezi araçları ve havaalanı transferleri için araçları bünyesinde bulundurmaktadır.  Bünyesinde bulundurduğu çeşit çeşit araçlar ile müşterilerine hizmet vermektedir.  Firmamız kalite ve konfora oldukça önem vermektedir.

Bir araç kiralama firmasının en dikkat etmesi gereken etkenlerden biri araç kontrollerini düzenli yapmasıdır. Firmamız da bunu düzenli olarak yapmaktadır. Müşteri memnuniyeti birincil ilkeleri olup bunun yanı sıra güler yüz ve samimiyete de dikkat etmektedirler. Türkiye içerisinde yer ayrımı yapmaksızın nerede olursanız olun bu firma üzerinden araç kiralayabilirsiniz ve kendileri de nerede olursanız olun sizlere aracı ulaştırabilmektedirler. Kapıya teslimat seçeneği ile çalışmaları firma ve müşteriler için büyük bir ayrıcalık olmaktadır. 

Özel toplantı ve iş seyahatleriniz için de her türden araç bulunmaktadır. Şoförlü ve şoförsüz araç hizmeti vermektedirler. Şoförler profesyonel sürücülerdir. Yolcuların güvenliği ise ön planda tutulmaktadır. 17 türden araç ile hizmet vermektedirler. Araçlar yeni model ve lüks araçlardır. Tüm araçların kasko güvencesi altında olması firmanın tercih edilme sebeplerinden biridir. 

Kolaykirala81.com iş ortaklarımızdan olan Anzac Rental Car firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.