Citi Rent a Car

CİTİ RENT A CAR

Citi rent a car İzmir ilinin yoğunlukta olduğu bir oto kiralama servisidir. İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde araç kiralama işi yapmaktadırlar. Günlükten aylığa, süre ayrımı yapılmaksızın araç kiralama işi yapmakta olan bu şirket, İzmir’de oto kiralamanın kolay ve ucuz yolunu üretmişlerdir.  Aylık araç kiralama işlemlerinde kampanya sağlamaktadırlar. Orta düzeyde de lüks düzeyde de araç kiralama hizmetleri vermektedirler.

Bunların yanı sıra diğer hizmetlerinden de bahsedecek olursak; Citi Rent a Car ‘ı sosyal medya hesaplarından takip edenlere ekstra indirim uygulanmakla beraber uçak biletini de Citi Rent A Car’dan alanlara araçlarda yüzde 5 indirim uygulanmaktadır.  Şirket 1990 yılından beri bu işle ilgilenmekte ve işlerine gereken özeni göstermektedirler.

Hizmet alanlarından bahsedecek olursak; Adana, Ankara, Bursa, Bodrum, Çerkezköy, Dalaman, Diyarbakır, Fethiye, Gaziantep, İstanbul, Nevşehir, Kayseri, Konya, Kuşadası, Marmaris, Mudanya, Samsun, Sivas, Trabzon gibi il ve ilçelerde birçok alım noktasına sahiplerdir.

İzmir’in ilk kiralık araç platformudur. Bu ilki yapmış olmanın gururunu fazlasıyla taşımaktadırlar. Gün geçtikçe hizmet alanlarını arttırmakta ve seslerini duyurmaktadırlar. Şirket müşteri odaklı olup verimliliği merkeze almışlardır.  Bu yaklaşımı sadece maddi kazanç ile elde edeceklerini düşünmemekle beraber toplumun yararını da göz önünde bulundurmaktadırlar. Birçok eğitim, kültür, sanat, çocuk gelişimi, spor, çevre gibi alanlarda sponsor olmuşlardır.  Sosyal sorumluluk projelerine sponsor olmaktan çekinmemektedirler.

Şirket, tüketici hakları tarafından desteklenmektedir.  ‘Outdoor’ tabirince kullandığımız seyahat programlarında ve acentalarında faaliyetlerini aktif bir şekilde sürdürmektedirler. Müşteri memnuniyeti ve güvenini ön planda tutmaktadırlar. Şirketin referanslar kısmında 7 adet referans belgesi yer almaktadır. Nato, A.B.D. Silahlı Kuvvetler Birliği, Türkiye Judo federasyonu, Moldova, Malezya, Fransa başkonsolosluğu, TÜRSAB rent a car yetki belgesi, belgeleri referans belgeleridir. Şirket, kolaykirala81.com şirketimiz ile iş ortaklarıdırlar. 

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.