Wish Car Rental

Wish Car Rental Hakkında

Wish Car Rental, 2007 yılında başladıkları yolculuklarına, 15 yıldır büyüyerek, yeni teknolojilerle yenilenerek devam ediyor. Wish Car Rental olarak bulundukları lokasyonlarda fark yaratan, yeni nesil araç kiralama anlayışını bölgelerine getirmiş bulunmaktadırlar. Artan kaliteli hizmet noktaları ve her yıl yenilenen araç portföyleri ile rent a car sektöründe kaliteden ödün vermeden, hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedirler. İşbirliği yaptıkları broker firmalar, ön ödeme seçenekleri ve besimsedikleri güven politikaları ile uzun dönem araç kiralama ve kısa dönem araç kiralama ihtiyaçlarınızda daima yanınızdalar.

Firma, İstanbul Ümraniyede başladıkları yolculuklarına sırasıyla, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Bolu Merkez Ofis, Ankara Esenboğa Havalimanı, Ordu Giresun Havalimanı, Samsun Çarşamba Havalimanı, Trabzon Havalimanı, İstanbul Havalimanı, Antalya Havalimanı, Muğla Dalaman Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanları ofislerini sizlerden aldıkları güç ile hizmete sundular.

Aracınız olsun ya da olmasın, oto kiralama yöntemi her an deneyimleyebileceğiniz konforlu ve güvenli bir yöntemdir. Bu yüzden Wish Car Rental günümüzde "Araç Kiralama Yöntemini" "Yeni Nesil Özgürlük Sembolü" olarak adlandırmaktadır. Araç kiralama seçeneği ile hayalinizdeki aracın tadını çıkarırken yolunuzu keyif ve güvenle sürdürmek bu yöntemin ayrıcalığıdır.

Wish Car Rental'in en iyi fiyat garantili ve güvenli sürüş deneyimine sahip araç filosu sizleri bekliyor.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.