Seaside Car Rental

Seasidecar Hakkında

2009 yılından beri faaliyette olan Seasidecar araç kiralama firması, onları tercih eden müşterilerine en doğru ve en güvenli hizmeti sunarak araba kiralama taleplerinizde ilk tercihiniz olmak için çalışmaktadır. Seasidecar’dan kiraladığınız arabalarla ilinizde veya il dışında yolculuklarınızı güven ve kalite çerçevesinde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca firma, şoförlü ve şoförsüz araç kiralama seçenekleri sunarak yolculuklarınızı nasıl gerçekleştirmek istediğinizi sizin isteğinize sunmaktadır.

Müşterinin ihtiyaç ve isteklerini önemseyen Seasidecar bireysel, ticari ve gruplara özel araba kiralama hizmeti vermektedir. Firma, oto kiralamada Seasidecar’ı tercih eden müşterilerinden aldıkları geri bildirimleri dikkate alarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stratejisi benimsemektedir. Marmaris araç kiralama adında firmanın araba kiralama hizmetlerinden 7/24 hız, güven ve kalite standartları içerisinde yararlanabilirsiniz. Bulunduğu bölgede en çok tercih edilen oto kiralama firması olan Seasidecar çok kapsamlı bir filoya sahiptir. Firma ekonomik/orta segmentli araç, VIP transfer hizmeti, VIP oto kiralama ve hatta Minibüs kiralama seçenekleri ile çeşitli istek ve ihtiyaçlarınıza hitap eden alternatiflerle müşteri ihtiyaçları odaklıdır.

Her bütçeye hitap eden ücretlerle doğru ve güvenilir oto kiralama hizmeti talep ediyorsanız hiç düşünmeden Seasidecar’dan araç kiralayabilirsiniz. Müşterisini özel hissettirecek hizmet anlayışıyla her zaman ihtiyaçlarınıza karşılık verecek olan seasidecar’dan gönül rahatlığıyla oto kiralama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Firma; özverili ve alanında tecrübeli ekibi, uygun fiyatlı araçları ve zengin araç seçenekleriyle bütün istek ve ihtiyaçlarınızda yanınızda olacaktır.

Firma Misyonu

Seaside oto kiralama firmasının ilkesi, müşterilerine onların memnuniyetine önem vererek rakiplerinden daha iyi ve daha profesyonel konumda hizmet sunmaktır. Seasidecar ekibi, firmanın gelişimi ve kendilerine koydukları hedefleri hayata geçirebilmeleri için daima kendilerini güncellemekte ve ilerletmektedir. Kurumun öncelikli hedefi Türkiye’nin ileri gelen araç kiralama şirketleri arasındaki konumunu korumak ve aynı zamanda en güvenilir oto kiralama hizmeti veren firmalar içerisinde adlarının geçmesini devam ettirmektir. Seasidecar kuruluşundan günümüze kadar devam ettirdiği hizmetlerinin gelişimini sağlayarak, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ve saygı gören oto kiralama şirketi adı altında anılmayı ilkesi olarak benimsemektedir.

Firma Vizyonu

Firma, oto kiralama hizmeti veren rakiplerinden daha etkili hizmet sunabileceğine inanmakla beraber sektörde var olabilmek adına bu ilkenin şart olduğunu düşünmektedir. Sağlam ve güçlü temellere dayalı kurumsallaşan Seasidecar, tecrübeli ekibiyle araba kiralama pazarında en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Marmaris oto kiralama bu ilkeyi göz önünde bulundurarak ilerlemekte ve en ufak detayına kadar sağlam bir stratejiyle gelişmektedir. Güven veren yapısıyla ve doğru olmayı kendilerine kimlik edinerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışma stratejisini benimsemektedir. Seasidecar’ın, müşterilerilerin istek ve taleplerini gözeterek samimi, güven odaklı, kaliteli ve doğru biçimde müşteri memnuniyeti sağlamak en temel firma stratejisidir.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.