ekar global

Ekar Global Car Rental Hakkında..

Ekar Global Araç Kiralama Şirketinin, Adana ve İstanbul Merkez Olmak Üzere 33 Şehirde Toplam 56 Lokasyonu Bulunmaktadır. Kaliteli Hizmet, Müşteri Memnuniyeti ve Dürüst Çalışma İlkelerini Benimseyerek 2003 Yılında Kurulmuştur. Full Kaskolu Araçlarıyla Özellikle İstanbul-Avrupa Lokasyonlarında Kolaykirala81 Firmasına Çok Büyük Katkılar Sağlamaktadır.

Ekar Global Rent a car Firması, Araba Kiralama Haricinde Yurtiçi ve Yurtdışı Seyahat Organizasyonları Yaparak, Türk Turizmine Önemli Katkılar Sağlamaktadır. 

TURSAB Üyesidir. Çukurova Bölgesinde Hizmet Veren Araç Kiralama Şirketlerinin En Büyüklerindendir.

Müşteri Portföyü Hızla Büyüyen, Son Teknolojileri Kullanabilen, Sürekli Kendini Geliştiren Bir Organizasyona Sahiptir. Satış Öncesi ve Satış Sonrası Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutar.

Ekar Global Araç Kiralama Firmasından Araba Kiralamak İstiyorsanız, Kolaykirala81.com Web Sitemiz Üzerinden Güvenli ve Kolay Bir Şekilde Rezervasyonunuzu Gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız Olan Aracın Altında Yer Alan Rezervasyon Linkine Tıklayarak, Ekrana Gelen Araç Kiralama Formunu Eksiksiz Doldurmanız Yeterli. Doldurduğunuz Formun Ekar Rent a cara Ulaşmasının Ardından İlgili Departmandan Uzman Personellerimiz Rezervasyon Formunu İnceleyecek, İncelemeler Tamamlandıktan Sonra Size Dönüş Yapılacaktır. Ayrıca Ekar Araç Kiralama Firmasının Araçlarını Web Sitemizden Kiralamakta Güçlük Çekiyorsanız, Rezervasyon Talebiniz İçin Sitemizde Yer Alan İletişim Numarasını Arayarak Müşteri Hizmetlerimizle İletişime Geçebilirsiniz. Hem Kolaykirala81.com Ekibi Hem Ekar Global Oto Kiralama Firmamız Soru ve Sorunlarınıza Cevap Bulmaktan Mutluluk Duyarız.

Ekar Global Car Rental, Transfer Hizmetleri, Şoförlü Araç Kiralama ve Uzun Dönem Kiralamalarda Aranan Markadır.

Araç Kiralama Tercihinizi Kolaykirala81 Ailesinden Ekar Globalden Yana Kullandığınız İçin Teşekkür Ederiz.

Kaliteli, Konforlu, Keyifli ve Güvenli Yolculuklar Dileriz...

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.