Oğuz Rent a car

Oğuz Rent a car Hakkında..

2001 Yılında Nevşehir'in Gülşehir İlçesinde Kurulmuş Araç Kiralama Şirketidir. Bölgesinde En İyi ve En Kaliteli Araba Kiralama Firması Olma Mücadelesi Vermektedir. Kapadokya Turizm Açısından Türkiye'nin En Önemli Bölgelerinden Biridir. Bu Bölgede Çok Sayıda Rent a car Firması Bulunsada, Kiralama Sonunda Tatsız Sürprizlerle Karşılaşmamak İçin Güvenilir Markalarımızdan Oğuz Rent a car Şeffaf ve Bakımlı Araçlar Politikası İle Rakiplerinden Ayrılıyor.

Araç Kiralama Yaşını 23 Olarak Belirlemiştir. En Az 2 Yıllık Ehliyetiniz Olması Gerekiyor. Araçlarda Otoban, Köprü ve Otomatik Geçişler İçin HGS Bulunuyor. Bu Geçiş Ücretleri Dönüşte Ekstra Olarak Ödeniyor. 

Arıza ve Hasar Durumlarında Uzman Kadrosuyla Günün Her Saati Hizmet Veren Oğuz Rent a car Firması, Almış Olduğu Kiralama Ücreti Dışında Yol Yardım, Çekici, Ambulans Gibi Ek Ücret Talebinde Bulunmaz. Tüm Araçları Rent a car Kaskoludur. Oğuz Oto Kiralama Şirketi Müşteri Memnuniyeti Odaklı Çalışmaktadır. Mutlu ve Memnun Ayrılan Her Müşteri Bizler İçin En Büyük Servettir Politikası İle Hizmet Verirler.

Araç Kiralamak İstiyorsanız, Kolaykirala81.com Web Sitemiz Üzerinden Güvenli ve Kolay Bir Şekilde Araç Rezervasyonunuzu Gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız Olan Aracın Altında Yer Alan Rezervasyon Linkine Tıklayarak , Ekrana Gelen Araç Kiralama Formunu Eksiksiz Doldurmanız Yeterli. Doldurduğunuz Formun Oğuz Rent a car'a Ulaşmasının Ardından İlgili Departmandan Uzman Personellerimiz Rezervasyon Formunu İnceleyecek, İncelemeler Tamamlandıktan Sonra Size Dönüş Yapılacaktır. Ayrıca Oğuz Araç Kiralama Firmasının Arabalarını Web Sitemizden Kiralamakta Güçlük Çekiyorsanız, Rezervasyon Talebiniz İçin Sitemizde Yer Alan 08505325758 Nolu İletişim Numarasını Arayarak Müşteri Hizmetlerimizle İletişime Geçebilirsiniz. Hem Kolaykirala81 Ekibi Hem Oğuz Oto Kiralama Firmamız Soru ve Sorunlarınıza Cevap Bulmaktan Mutluluk Duyarız.

Araç Kiralama Tercihinizi Kolaykirala81 Ailesinden Oğuz Rent a car'dan Yana Kullandığınız İçin Teşekkür Ederiz.

KALİTELİ, KONFORLU, KEYİFLİ, GÜVENLİ YOLCULUKLAR DİLERİZ...

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.