Nissa Car Rental

Nissa Car Rental Hakkında

Nissa Car Rental, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışıyla, müşteri memnuniyeti ve şeffaf çalışma ilkelerini benimseyip önemseyerek müşterilerine 7/24 kesintisiz ve garantili hizmet sunuyor.

Başta; İzmir, Dalaman, Fethiye, Marmaris, Antalya, Kapadokya, Adana, Kayseri, Ankara, İstanbul’da araba kiralama hizmeti vermek üzere 57 ayrı lokasyonda araç kiralama hizmeti veriyor. Ayrıca Nissa Car Rental filo yönetimi sayesinde müşterilerinin çeşitli ihtiyaç ve isteklerine uygun seçeneklerde araçlar da sunmakta. Firmanın sahip olduğu filoyu, ekonomik segment araç türünden, müşterilerin VIP hizmet ihtiyacını karşılayan lüks arabalara kadar farklı ve çeşitli özellikteki araçlar oluşturuyor.


Aynı zamanda firmanın çeşitli müşteri ihtiyaçlarına hizmet verebilmek adına, düz ve otomatik vites, benzinli ve dizel yakıt özellikli araçlarının yanı sıra müşterinin no-smoking isteklerine uygun zengin alternatiflerle dolu kiralık araç filosu mevcut. Firma, 7/24 hizmet veren çağrı merkezi sayesinde yolculuğunuz sırasında, öncesinde ve sonrasında meydana gelebilecek bütün problemlerinize anında müdahale edebilecek yapıya sahip. Nissa Car Rental, yolculuklarınızı güvenli ve kalite standartlarında gerçekleştirebilmek için büyük bir özveriyle çalışıyor. Özveriyle çalışan güçlü ekibi ile birlikte müşterilerini en üst düzeyde memnun etmeyi amaçlıyor. 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezleri çoklu dil seçenekleri uyguluyor ve dünyanın her yerinden ulaşılabilir olmaya olanak sağlıyor.

Firma çalışanları, firmalarını tercih eden müşterilerine en iyi hizmeti sunabilmek için her geçen gün daha büyük bir özveri ve istekle çalışıyor. Yenilikçi firma anlayışıyla sektörde her zaman bir adım önde olmayı amaçlıyor. Nissa Car Rental dünyanın her yerinden araç kiralama hizmeti sunarak konforlu ve güvenli yolculuklar yapmanızı önemsiyor ve bunun için hizmet veriyor.

Ayrıca Kolaykirala81’den kiraladığınız Nissa Car Rental’a ait araçlarla ilgili soru ve sorunlarınızı web sitemizin “bize ulaşın” bölümünden bizimle de paylaşabilirsiniz, on-line mesaj iletebilirsiniz veya 0850 532 5758 numaralı kurumsal hattımızdan 7/24 müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Araba kiralama tercihinizi Kolaykirala81 ailesi olarak da çalışmaktan büyük mutluluk duyduğumuz Nissa Car Rental’dan yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

Konforlu, keyifli ve güvenli yolculuklar dileriz…

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.