OtoTur Car Rental

OtoTur Car Rental Hakkında

2010 Yılında Mersin Merkez'de Asya Rent a car Olarak Faaliyete Başlamış, Daha Sonra Adana'da Şube Açmış ve Turizm Sektöründe Faaliyet Göstermeye Başlamıştır.

2013 Yılında Almanya, Rusya ve Kanada'da Faaliyet Gösteren Seyahat Acenteleriyle Çalışmaya Başlamış ve Bu Şirketlerin Araç İhtiyaçlarını Temin Edebilmek İçin Tüm Türkiye'de Sor-Sat Usulü İle Çalışabileceği, Mesleğini Layıkı ile Yapan Firmalarla Tanışmış, Havalimanı Müşterilerinin Vale Hizmeti ile Karşılama Yapılarak Araç Teslimlerine Aracılık Etmiş, Uzun Uğraşlar Neticesinde Ototur.com Adı Altında Kurumsal Bir Kimlikle 130 Lokasyonda Tek Firma Tek İşletme Olarak Online Hizmet Vermeye Başlamıştır.

OtoTur Araç Kiralama Şirketinin AR-GE  Uzmanları Tamamen Kendi Bünyesindeki Çalışma Arkadaşlarından Oluşmaktadır. Yaşanacak En Küçük Aksaklığa Dahi 7/24 Müdahale Etme Şansına Sahiptir. Tüm Ekip, Firmalarını Tercih Eden Müşterilerine En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin, Tüm Yeniliklere Açık Firma Anlayışı İle Sektörde Her Zaman Bir Adım Önde Olmayı Hedefliyor. 7 Gün 24 Saat Hizmet Veren Çağrı Merkezleri, Dünya'nın Her Yerinden Ulaşılabilir Araba Kiralama Şirketi Olma Mücadelesi Veriyor.

OtoTur Car Rental, Araç Kiralama Haricinde, Şoförlü Servis, Transfer ve VİP Hizmetleride Yapmaktadır. Filosunda Ekonomik ve Orta Segment Araçlar Ağırlıklı Olduğundan, Aylık ve Yıllık Uzun Dönem Kurumsal Kiralamada Yapmaktadır.

OtoTur Rental'de Tüm Araçlar Full Kaskoludur. Araç Bakımları Düzenli Olarak Yapılmakta, Lastikleri Mevsim Şartlarına Uygun Olarak Size Teslim Edilmektedir.

Araç Kiralama Tercihinizi, Kolaykirala81 Ailesinden OtoTur Car Rental'den Yana Kullandığınız İçin Teşekkür Ederiz. 

Kaliteli, Konforlu, Keyifli ve Güvenli Yolculuklar Dileriz..

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.