Kardeşler Oto Kiralama

KARDEŞLER OTO KİRALAMA HAKKINDA

Kardeşler oto kiralama Yalova ilimizde yer alan bir oto kiralama firmasıdır. Yalova Kardeşler oto kiralama hizmetleri elit bir müşteri potansiyeline sahiptir. Gerek yurtiçi, gerekse yurtdışından gelen her türlü müşteri ile yakından ilgilenmektedirler. Firma, ülkenin ve dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen müşterilere araç kiralama hizmeti vermektedir. Araç filosunda 2012 modelden başlayıp 2019 modele kadar araç seçenekleri bulunmaktadır. Firma, gelişmiş araç kalitesi ile kaliteli hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Müşteri memnuniyetini ise dürüst çalışma ilkelerini benimseyerek elde etmektedirler. 2012 senesinde açılan şirketimiz, 2012 senesinden bu yana müşteri ihtiyaçlarını ve isteklerini oldukça ön planda tutmuştur. 2012 senesinden bu yana da bu tutumları ile başarı elde etmişlerdir. Bu gibi başarılarının ardından yüksek standartlarda hizmet vererek ve güler yüzlü aile çalışanları ile müşterilerine aile ortamını ve sıcaklığını hissettirmişlerdir.

Firmamız bireysel araç kiralamanın yanı sıra kurumsal araç kiralama işlemleriniz için de sizlere uygun araçları sunmaktadır. Onlarca türden aracı filosunda bulunduran firmamıza kendi internet sayfalarından da kolaylıkla ulaşabilir ve bunun yanı sıra kolaykirala81.com adresinden de kolaylıkla araç kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.  

Kardeşler Oto Kiralama şirketi kolaykirala81.com iş ortaklarımızdandır. Hem sitemizden hem de her türlü firmamızdan Rent a car işlemlerinizi kolayca ve güvenilir bir şekilde yapabilirsiniz. Tüm araç kiralama işlemlerimiz sözleşmeler dâhilinde güvenilir bir şekilde yapılmaktadır.

Keyifli Yolculuklar Dileriz.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.