Nur Rent a car

Nur Oto Kiralama Hakkında

Nur Oto Kiralama, Bursa İlimizde Hizmet Veren Güvenilir Araç Kiralama Şirketlerimizdendir. Yenişehir Havalimanı ve Osmangazi İlçesinde Hizmet Veriyor. Bursa İlçeleri Dahil, Drop Farkı İle Türkiyede Bulunan Tüm Ulusal Havalimanlarından Araç Teslim Alabiliyor. 

Nur Oto Kiralama Şirketinin Tüm Araçları Full Kaskolu Olup, Araç Kiralarken CDW Hasar Sorumluluk Sigortası ve SCDW Tam Kaza Güvencesi Gibi Hizmetleri Ekstra Satın Almanız Gerekmiyor. Araç Bakımları Düzenli Olarak Yapılmakta, Araba Lastikleri Mevsim Şartlarına Uygun Olarak Size Teslim Edilmektedir.

Nur Araç Kiralama Şirketimiz, Bursa Yenişehir Havalimanında, Mudanya Budo İskelesinde, Güzelyalı İdo İskelesinde ve Bursa Otogara Gelen Yolcularımız İçin Kolaylık Sağlayarak Bulunduğunuz Noktada Araç Teslimini Yapıyor. Sözleşmeler Araç Tesliminin Yapıldığı Yerde Hazırlanıyor, Kredi Kartı Orada Çekiliyor ve Siz Aracı Alıp Yolunuza Devam Ediyorsunuz. 

Nur Rent a car Araç Kiralama Haricinde, Şoförlü Servis, Transfer ve Vip Hizmetleride Yapmaktadır. Ayrıca Filosunda Ekonomik ve Orta Segment Araçlar Ağırlıklı Olarak Bulunduğundan Aylık ve Yıllık Uzun Dönem Kiralamada Yapmaktadır.

Nur Oto Kiralama, Kiralayan Yaşını 25 Olarak Belirlemiştir. En Az 2 Yıllık Ehliyetiniz Olması Gerekiyor. Araçlarda, Otoban, Köprü ve Otomotik Geçişler İçin HGS Bulunuyor. Bu Geçiş Ücretleri Dönüşte Ekstra Olarak Ödeniyor.

Nur Oto Kiralama, Müşteri Portföyü Hızla Büyüyen, Son Teknolojileri Kullanabilen, Sürekli Kendini Geliştiren Bir Organizasyona Sahiptir. Satış Öncesi ve Satış Sonrası Hizmetlerinde Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutar.

Araç Kiralama Tercihinizi, Kolaykirala81 Ailesinden Nur Oto Kiralama Firmamızdan Yana Kullandığınız İçin Teşekkür Ederiz.

Kaliteli, Konforlu, Keyifli ve Güvenli Yolculuklar Dileriz...

 

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.