Rimal Rent A Car

Rimal Rent a Car Hakkında

1987 yılından beri oto kiralama sektöründe hizmet veren Rimal Rent A Car, ekonomik ve istikrarlı fiyat politikası, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, güçlü alt yapısı ve profesyonel kadrosuyla türkiye otomobil kiralama sektörünün önemli firmalarından biri olmuştur. İş hayatına Iğdır merkezde başlamış, açılan havalimanının tek tescilli firması olmuş ve akabinde bursanın Çekirge ilçesinde üçüncü şubesini açmıştır. 

İş için Iğdır’a geldiniz araç ihtiyacınız var, toplantı, fuar, düğün, nişan organizasyonunuz var veya il dışından konuklarınız gelecek, belki de yurtdışından protokol konuklarınız gelecek ve onları en iyi bir şekilde ağırlamak istiyorsunuz ve bunun için şoförlü lüks araçlara ihtiyacınız var. Bunlardan bir tanesine cevabınız “Evet” ise doğru adrestesiniz. Rimal Rent A Car hepsi birbirinden farklı onlarca modelin markalarından oluşan araç filosu ile, lüks araç, klasik araç, limuzin ve otobüs kiralama hizmetlerini, şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama seçenekleri ile sizlere sunuyor.

Yeterli derecede yabancı dil bilen, diksiyonu düzgün, sosyal ilişkilerde oldukça başarılı şoförleri eşliğinde sundukları şoförlü lüks araç kiralama hizmetleri ile sizi ya da konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyor, kendinizi özel aracınızda hissettirebilmek için ellerinden gelenin üzerinde bir çaba sarf ederek çalışıyorlar. Türk aile yapısına önem veren, nerede nasıl davranması gerektiğini iyi bilip müşterilerimizi rahat ettiren kiralık araç şoförleri, mesleği ile ilgili bütün eğitimlerden geçmiş ve gerekli belgelere sahip kişilerden oluşmaktadır. Rent A Car sektöründe faaliyet gösteren, bünyesindeki araç filoları ile her türlü taleplerinize uygun bir çözümü mutlaka getiren firma; havalimanı transferi, fuar organizasyonları, resmi davetler, konferanslar, toplantılar ve daha pek çok amaç için şehri ziyaret edenlere en iyi şartlarda ve mümkün olan en ekonomik rakamlarda hizmet veriyor.

Tüm alt yapısını tamamen interaktif bir sisteme geçiren Rimal Araç Kiralama yıl sonuna kadar online rezervasyon yapan tüm müşterilerine %10 indirim uygulamaktadır. 

Araç kiralama tercihinizi Kolaykirala81 ailesinden Rimal Oto Kiralama Şirketi’nden yana kullandığınız için teşekkür ederiz.

Kaliteli, Konforlu, Keyifli ve Güvenli Yolculuklar Dileriz...

 

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.