Bella Rent A Car

BELLA RENT A CAR

Bella rent a car 2006 yılından günümüze kadar hizmet veren bir firmadır. 2006 yıllarında bu işe apart kiralama ve konaklama yerleri kiralayarak başlamışlardır. Konaklama ve apart sektörünün ardından 2014 yılında kiralık araç hizmeti vermeye başlamıştır. Bella rent a car güçlü ve sağlam altyapısı ile Isparta ilimizde hizmet vermektedir.  Temiz, bakımlı, son model araçlar ve uzman ekipleri müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışmaktadır. Çalışanların güler yüzlü tavrı ile müşterilerin ilgisini çekmektedir. Şirket belli zamanlarda kampanyalar düzenlemektedir. Bu şekilde hizmet verdikleri sektörde birçok rakibini geride bırakmıştır. Kaskolu araçlar ile müşteri güvenini sağlamaktadırlar.

Geniş bir araç filosuna sahiplerdir. Güvenilir hizmet vermeyi kendilerine ilke edinmişlerdir. Müşteri memnuniyeti ile sağladıkları başarıları sayesinde bir başarı elde etmişlerdir. Araçların tamamı son model, 2019 – 2020 model araçlardır. Periyodik bakımları düzenli olarak yapılmaktadır. Şirket filosunda 85 adet araç bulunmaktadır. Özel günler, seyahatler, ihtiyaç anları için 7/24 hizmettedir. 7/24 yol yardım servisi ve arıza anında ikame araç hizmetleri arasında yer almaktadır.

Isparta içinde oto kiralama hizmeti veren firma Isparta havaalanına araç ihtiyaçlarınız için de rent a car hizmeti yapmaktadır. Firma 2 ayrı şubeye sahiptir. İstek doğrultusunda şoförlü ve şoförsüz araç hizmeti yapmaktadır. Araçların tamamı rent a car kaskoludur. Araçların tüm bakımları yapılmıştır ve son modellerdir.

Şirket filosu her sene düzenli olarak yenilenmektedir. Şirket araçları Allianz Sigorta tarafından kaskoludur. 7/24 yol yardımı, çocuk koltuğu, kış lastiği gibi hizmetlerde Isparta Bella Rent A Car sizlere yardımcı olacaktır. Kiralama fiyatları en yüksek 3 bin Türk Lirası, en düşük 500 Türk Lirası kiralama fiyatlarıdır. Araçlar hem yakıt dostu hem de konforludur. Kiralama şartlarına kasko ücreti dâhildir.

Araçlar yurt dışına çıkarılamaz ve trafik cezası alındığı takdirde alıcı öder. Teslim alma ve bırakma hususları önceden konuşulur, ödeme gibi durumlar için ise resmi belgeler kullanılıp bunlara önem verilir. Firma kolaykirala81.com iş ortaklarımızdandır.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.