carwingo Araç Kiralama

Carwingo Rent A Car Hakkında

Carwingo, 2011 senesinde ilk olarak İstanbul’da araç kiralama sektörüne giriş yaptı. Firma, öncelikle İstanbul’da ardından Malatya, Gaziantep, Adıyaman, İzmir, Ankara, Şanlıurfa, olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyet gösteren oto kiralama kuruluşudur. Araç kiralama sektöründe hizmet vermeye başladıkları ilk yıllarda sadece İstanbul özelinde yerel hizmet vermişlerdir. Fakat Carwingo adıyla sağlam adımlarla ilerleyen firma Türkiye geneline hızla yayılmış ve araç kiralama sektörünün en çok tercih edilen markaları arasında yerini almıştır. Gün geçtikçe daha fazla güçlenmeye devam eden Carwingo araç kiralama hizmetinde sağlam temellere dayalı emin adımlarla, verdiği hizmetin kalitesi, genişleyen hizmet ağı ve sektöre yatırımları sayesinde hızla büyümeye devam etmektedir.

Carwingo, araç kiralama sektöründe var olduğu günden itibaren kuvvetli sermayesi, profesyonel personeli, çeşitli araçların olduğu kapsamlı filosu, benimsediği güven veren ve prensiplerine bağlı hizmet anlayışı ile birlikte müşterilerinin ilgisini ve güvenini kazanmış bir firmadır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister kurumsal ister bireysel araç kiralama taleplerinizde ihtiyacınız olan her türlü aracı gönül rahatlığıyla Carwingo’dan kiralayabilirsiniz. Araç kiralama sürecinizin başladığı andan itibaren kiralama sonrasına kadar hizmet kalitesini hissedeceğiniz Carwingo, 7/24 hizmet veren müşteri hizmetleriyle her an yanınızda olacaktır.

Firmanın en temel hedefi, önünü görmeden riskli büyümek yerine en uygun zamanda planlı, önünü görerek ve doğru müşterilerle birlikte büyümektir. Devamlı kendini yenileyen araç filosu ile beraber, tüm soru ve sorunlarınıza 7 gün 24 saat kesintisiz cevap bulacağınız Carwingo Rent a Car’ın müşteri hizmetleri size kendinizi güvende hissettireceklerdir.

Ayrıca kurumsal araç kiralama tercihinizi Carwingo Rent A Car’dan yana kullandığınızda firmanın, şirketinize sağlayacağı avantajları keşfedeceksiniz. Carwingo’dan en uygun fiyatlı araç kiralama koşullarıyla istediğiniz araç marka ve modeli seçebilir, yolların keyfini kalite ve güven içerisinde çıkarabilirsiniz. 

Hadi gelin, yolların keyfini siz de Carwingo Rent A Car’ın araçlarıyla çıkarın…

 

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.