İsra Rent A Car

İSRA RENT A CAR HAKKINDA

İsra rent a car , kolaykirala81.com iş ortaklarımızdan olup Bolu ilimizde hizmet vermektedir. Bolu Araç Kiralama Firması, kısa zamanda bolu ili ve ilçelerinde güven kazanmayı başarmıştır. Sadece bolu içi değil çevre illere de hizmet vermektedirler . Şoförlü ve şoförsüz , uygun fiyatlı araç temini yapmaktadırlar. Zengin araç filosuna sahiplerdir.  Bolu Oto Kiralama araçları binek ve 4x4 araçlardır. Fimanın sahip olduğu araç filosundaki tüm araçlar bakımlı ve konforludur. Uluslararası hizmet standartlarına sahiplerdir.

Müşteri anlayışı daima ön planda olan bir hizmet anlayışına sahip olan İsra Rent A Car; geziler, turlar, nişan, düğün, sünnet, davet gibi organizasyonlar için de araç kiralama hizmeti vermektedir. Firmanın uygun fiyat segmentlerinde filo kiralama ve şoför hizmetleri bulunmaktadır.  Şirketin hedefi Bolu ilçesinde ve çevresinde daha fazla şube açabilmek ve işlerinde daha da ilerlemektir.

İsra Rent A Car'ın amacı müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek  ve sürekli değişen araç kiralama sektörünün hızına son sürat yetişebilmektir. Firma, müşterilere zengin bir araç filosu sunabilmek için her geçen gün araçlarına bir yenisini daha eklemeye çalışmaktadır. Çalışma güçlerini nereden aldıklarını açıklayan partner firmamız, müşteri memnuniyeti ve güler yüzünden aldıklarını dile getirmişlerdir. Müşteri tebessümü onlar için her zaman bir güç kaynağı olmuştur.

Bolu Oto Kiralama, kısa ve uzun dönemli araç kiralama hizmeti vermektedir. Firmanın güçlü ekibi, ekonomik kararlılık yaratarak en fazla araca sahip olabilme gayesinde ilerlemektedir. Müşterilerin kısa dönemli ve uzun dönemli araç kiralama ihtiyaçlarını hizmet avantajları ile geniş bir coğrafyada karşılamaktadır. İsra Rent A Car çalışanları, iş ortakları  ve toplum içinde değer yaratarak sürekli gelişim göstermektedir. Şirket; sürekli gelişen, kurumsal, yaratıcı, güvenilir, memnuniyete ve müşterisine önem veren, ileriye dönük görüş sahibi bir araç kiralama şirketidir.

İsra Rent A Car sadece araba kiralama hizmeti vermemektedir; şoförlü araç kiralama, filo kiralama, otel rezervasyonu ve apart rezervasyonu hizmetleri de mevcuttur. Araç çeşitleri ise ekonomik araçlar, orta sınıf araçlar, lüks araçla, minibüsler ve kiralık jipler olarak kategorilere ayrılmıştır. Şoförlü araç tercihleri, trafik sıkıntısını çekmek istemeyen müşteriler için idealdir. Siz koltuğunuzda otururken şoförünüz sizin yerinize aracı kullanır ve sizi istediğiniz yere bırakır.

Tüm bu ihtiyaçlarınız için, Bolu araba kiralama ve çevresinde araba kiralama işleriniz için kolaykirala81.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.