Şahan Oto Kiralama

ŞAHAN OTO KİRALAMA

Şahan oto kiralama, kolaykirala81.com iş ortaklarımızdandır.  Eskişehir ilinde araç kiralama işi yapan bir firma olup 30 yılı aşkın süredir bu sektörde iş yapmaktadırlar.  Eskişehir içi veya şehirlerarası günlük, haftalık, aylık ve yıllık olmak üzere araç kiralayabilmektedirler.  Kısa ve uzun vadeli tüm araç kiralama işlerini güven ve anlayışla yapan Eskişehir firmamızdır.

Araç çeşitliliğine sahip olmaları ile birlikte güveni her şeyden önde tuttuklarını da belirtmektedirler. Eskişehir’de araba kiralama denince akla ilk gelen isim olmayı başarmışlardır ve bunun gururunu yaşamaktadırlar.  Araç bakımlarını düzenli olarak yapmaktadırlar. Son model araç kullanımına önem vermektedirler.

Başarılarını ve çok bilinmelerinin sebebi olarak müşteri memnuniyetini baz alan firmamız, Google üzerinden de olumlu puanlamalar ve yorumlar almışlardır.  Sadece kendi ülkemizin vatandaşlarına değil aynı zamanda yurt dışından gelen turistlerimiz ile de ilgili olan firmamız turistlere de araç kiralama yapmaktadır.  Seyahatlerin güvenli olması için seçilebilecek güvenli oto kiralama firmasıdır. Araç bakımları yanı sıra temizlik ve dezenfekte işlemlerine de önem verilmektedir.

Her seviyeye, her sınıfa uygun otomatik ve vitesli araçlar bulundurmaktadırlar. Seyahat sırasında konfor ve yakıt tüketimi azlığına dikkat etmektedirler.  Ticari araca ihtiyacınız olduğunda yapmanız gereken araç kiralamaları için de tercih edebilirsiniz. Araç satın alırken yapmanız gereken masraflardan sorumlu olmamak için kiralık araç tercih etmek her zaman daha az uğraştırır ve daha az masraflıdır.

Şahan Oto Kiralama olarak Eskişehir başta olmak üzere Kütahya, Afyonkarahisar, Ankara, Bursa, İstanbul gibi çeşitli noktalardan VIP araçlar, profesyonel sürücülerle araç transferini sağlamaktadır.  Havaalanına transfer hizmeti ile yurt içinden veya yurt dışından gelen yolcuları havaalanından alıp istedikleri noktaya ulaştırmak için çalışmalar yapmaktadırlar.

Tek kişiye özel veya çoklu gruplar için araç çeşitleri bulunmaktadır. Sürücüleri ise uzun yol deneyimi olan sürücülerden seçilmekte ve hizmetinize sunulmaktadır. Havaalanı transfer ekipleri 7/24 çalışmaktadırlar.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.