Smart Rent A Car

SMART GROUP RENT A CAR

Smart Group rent a car, Tekirdağ Çorlu’da kiralık araç hizmeti veren bir firmadır.  Yurtdışından gelen ve yurt içindeki müşterilere kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, havalimanına ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır.  Ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar birçok otomobil, vip ve SUV araçları ile müşterilerine kiralama hizmeti vermektedir.

İşlerinde yoğun ve titiz çalışmaktadırlar. Kiralanan her türlü, her marka araç için yetenekli, profesyonel şoförler bulunmaktadır.  Profesyonel şoförler ile müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermeyi amaçlamaktadırlar. 7/24 saat fark etmeksizin havaalanında karşılama ve havaalanına bırakma hizmeti yapmaktadırlar.  Yurt içi ve yurt dışından gelen müşterilere transfer ayrıcalıkları sunmaktadırlar.

En kısa kiralama süresi 72 saat olup, en uzun kiralama süresi 1 ay yani 30 gündür.  Araç teslim alma ve bırakmada saat sıkıntısı yoktur çünkü firma tüm gün çalışmaktadır. En az 25 yaşını doldurmuş kişiler araba kiralayıp kiraladığı arabaya şoförlük yapabilmektedirler. 

Firma aile tipi uygun araçlar da kiralayabilmektedir. Her ihtiyaca uygun, geniş araç filosuna sahiplerdir.  Şoförlü ve Şoförsüz araç kiralama işlemleriniz için uğrak adreslerdendir. Araç kiralamanın en iyi yanlarından biri ise, araba satın alırken yapmanız gereken işlem uzunluklarına ve masrafa gerek duymamanızdır. Çünkü aracı kiraladığınız firma sizler için birçok işlemi halletmiş olur. Sizin tek yapmanız gereken keyifli yolculuğunuzun tadını çıkarmak olacaktır.

Ailenizle memleket gezileriniz akraba ziyaretleriniz için aile boyu araçlara sahiptir.  Şehir içi veya şehir dışı gezileriniz için Smart Group rent a car imdadınıza yetişmektedir. Müşteri ilişkilerinde daima kendini geliştiren, eğitimli personeller ile çalışmaktadırlar. Müşteri memnuniyeti her zaman önceliklidir. Araç kiralama konusunda önde gelen şirketlerden biri olup birçok başlıkta hizmet vermektedirler. Araç kiralamada beklentinin fazlasını karşılayan kendinden emin güler yüzlü bir şirkettir. Birçok araç kiralama şirketi arasında önde gelmeyi başarmıştır. Smart Group rent a car kolaykirala81.com sitemizin iş ortaklarındandır.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.