Yaşar Rent A Car

Yaşar Rent A Car Hakkında

Yaşar Rent A Car, 2017 senesinde Kayseri’de faaliyete girmiştir. Araç kiralama sektöründe hızlı gelişim gösteren firma, ilk yıllarda sadece Kayseri ilinde araba kiralama hizmeti vermiştir. Fakat yıllar geçtikçe Kayseri şehri özelinde verdiği araç kiralama hizmetini genişleterek Türkiye’nin çeşitli şehirlerinde de hizmet vermeye başlamıştır.

Güven veren bir araba kiralama şirketi olan firma, araç kiralama sektöründeki faaliyetlerini müşterilerine Transfer hizmeti, Filo Kiralama hizmeti sunarak zenginleştirmiştir. Yaşar Rent A Car’ın merkezi hala Kayseri’dir ve firmada çoğunlukla müşterilerin istek ve taleplerini karşılayacak araçlar mevcuttur. Hedef kitle analizi yapmak konusunda başarılı olan firmanın en çok tercih edilen arabaları arasında; Audi, Ford, Peugeot, Citroen gibi araçlar bulunmaktadır.

Yaşar Rent A Car, firmayı tercih eden müşterilerine konforlu hizmet, güvenli yolculuk ve en uygun fiyat garantisi vermektedir. Aynı zamanda samimi ve profesyonel ekipleriyle üst düzey müşteri memnuniyeti sağlayarak araç kiralama sektöründe hizmet vermeyi kendilerine ilke edinmişlerdir.

Kayseri şehrinde ekonomik fiyatlarla araba kiralamak için Yaşar Rent A Car’ın araçlarına kolaykirala81 web sitesinden ulaşabilirsiniz. Kolaykirala81 portalından Kayseri Rent A Car’ın araçlarını inceleyebilir, ihtiyacınız olan aracın altında yer alan rezervasyon linkine tıklayarak kolayca rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama formunu eksiksiz doldurmalısınız. Doldurduğunuz formun bize ve Yaşar Rent A Car’a ulaşmasının ardından ilgili departmandan alanında uzaman personellerimiz rezarvasyon formunuzu inceleyecektir. İncelemeler tamamlandıktan sonra Yaşar Rent A Car’dan ilgili ekip arkadaşımız tarafınıza ulaşacaktır. Ayrıca Yaşar Rent A Car’ın araçlarını web sitemizden kiralamakta güçlük çekiyorsanız, rezervasyon talebiniz için sitemizde yer alan iletişim numarasını arayarak müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Hem kolaykira81 ekibi hem de Yaşar Ren A Car ekibi olarak soru ve sonlarınıza cevap bulmaktan mutluluk duyarız.

Yaşar Rent A Car’dan ihtiyacınız olan aracı kolayca kiralayabilirsiniz. Araç tesliminizi istek ve talebinize bağlı olarak Kayseri Havalimanından, Kayseri Otogar’dan ve Kayseri içerisinde herhangi bir otelden teslim alabilirsiniz. Aynı zamanda firmanın adrese teslim oto kiralama hizmetinden ücretsiz bir şekilde yararlanarak aracınızı teslim alabilirsiniz.

Kayseri ilçeleri veya farklı iller için araç teslimatı talep ediyorsanız Kayseri Rent A Car’ın uygun fiyatlı drop ücretleriyle bu talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Araç kiralama nedeniniz ne olursa olsun Yaşar Rent A Car her zaman yanınızda olacaktır. Kiraladığınız aracın rezervasyon sürecinin başlamasından itibaren aracın firmaya teslim edildiği tarihe kadar her türlü sorun ve sorularınıza çözüm bulmak için Yaşar Rent A Car’ın müşteri hizmetleri 7/24 hizmet vermektedir. Yaşar Rent A Car güler yüzlü ve çözüm odaklı ekibi size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Yaşar Rent A Car’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz, teşekkür ederiz.

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.