Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken 3 Önemli Bilgi

Araç Kiralarken Dikkat Etmeniz Gereken 3 Önemli Bilgi

Araç kiralamak, son dönemlerde gittikçe popülerleşen ulaşım yöntemlerinden biridir. Özellikle seyahat etmeyi sevenler tarafından tercih edilen araç kiralama, farklı şehirde olsanız bile size sorun yaşamadan istediğiniz yere ulaşabilmenizi sağlar. Özellikle farklı bir şehre seyahat edilirken tercih edilen bu yöntem, tatil için gittiğiniz bir bölgede doyasıya gezme ve eğlenme fırsatı sunar. Ulaşım araçlarının kafa karıştırıcı zahmeti olmadan ve sürekli taksi parası vermenize gerek kalmadan kiraladığınız araç ile farklı şehirleri keşfedebilirsiniz. Kiralayabileceğiniz araç çeşitleri oldukça geniştir. Aynı zamanda her aracın özellikleri ve gereklilikleri bulunur. Bir aracı kiralarken dikkat etmeniz gereken birçok nokta bulunur. İşte ilk defa araç kiralayacakların mutlaka bilmesi gereken 3 ipucu!

Araç Kiralarken Fiyat Avantajlarından Faydalanın

Araç kiralama, doğru yer ile yapılmadığında zahmetli ve pahalı bir iştir. Araç kiralama yaparken fiyat avantajları ve kampanyalardan faydalanabilir, seyahatinizi uyguna getirebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli ödeme planları ve dönemsel fırsatlar ile size en uygun aracı kiralayabilir, bütçe dostu bir tatilin keyfini sürebilirsiniz. Türkiye’nin 81 ilinde de bulunan KolayKirala81, sizlere en avantajlı fırsatları sunar, güvenli ve uygun kiralamayı sürücülerle buluşturur.

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın

Tatil planı yapan herkes bilir ki, erken kalkan yol alır. Erken rezervasyon yaptırmak otellerde olduğu kadar araç kiralama konusunda da size çeşitli avantajlar sağlar. Araç kiralamayı gerektirecek durumlar önceden belli olduğunda aracınızı ileri bir tarihte kiralamak için hemen harekete geçin. Bu sayede çok daha avantajlı fiyatlara anlaşabilirsiniz. Aracınızı erkenden kiralamak, özellikle İstanbul, Ankara, Bursa gibi büyük nüfuslu şehirlerde size büyük avantaj sağlar. Araç kiralama taleplerinin de oldukça yoğun olduğu bu şehirlerde sürücülere birçok fırsat sunulur. Siz de kiralamak istediğiniz model ile erken rezervasyonunuzu hemen şimdi yaptırabilir, birbirinden faydalı KolayKirala81 kampanyalarından yararlanabilirsiniz!

Aracınızı erken rezervasyonla KolayKirala81den kiralayabilir, Türkiye’nin her yerine kolayca seyahat edebilirsiniz. Mevcut kampanyalardan ve erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmak için internet sitemize göz atmayı unutmayın!

 

Kiralayacağınız Aracı Detaylı Kontrol Edin

İhtiyaçlarınıza uygun bir model araç kiralamak en önemli adımlardan biridir. Gereksiz büyüklükte bir araç kiralamak size fazladan yakıt harcatabilir. Büyük araçlar yerine küçük boyutlu araba modellerini tercih edebilir, bilmediğiniz bir şehre giderken yollarda sorun yaşamazsınız. Aynı zamanda, araç kiralama işlemini gerçekleştirdikten sonra aracı mutlaka detaylı olarak kontrol etmek gerekir. Örneğin, aracın sağ ve sol dikiz aynaları, araç içinde bulunan dikiz aynası ve lastiklerin sağlamlığı gibi unsurlar mutlaka yola çıkılmadan önce gözden geçirilmelidir. Aynı şekilde araçtaki cam silecek suyu, motor gücü ve rot balans dengesi de en önemli konulardan biridir. Aracın sürücü koltuğuna oturarak yapacağınız birkaç kontrol de hayatınızı kurtarabilir. Motoru çalıştırdığınızda kontrol panelinde yanan arıza ışıklarından, emniyet kemerinin doğru çalışıp çalışmadığına kadar kontrol etmelisiniz.

Yalnızca görünür kontrol değil, aracı test sürüşü ile de kontrol ettiğinizden emin olmalısınız. Ayağınızın araca alışması ve debriyaj, gaz ve vites ayarlarının kolayca yapılabildiğine emin olmak için araç kiralarken mutlaka deneme sürüşüne çıkmalısınız. Araç kiralama sırasında belki de en çok dikkat etmeniz gereken nokta araç kaskosu. Olası bir kaza anında aracınızın sigortası niteliği taşıyan araç kaskosu, KolayaKiral81 ile sürücülere teslim edilir. Bu sayede profesyonel ve güvenli bir kiralama gerçekleştirilmiş olur.

KolayKirala81, sürücülere Türkiyenin 81 ilinde araç kiralama fırsatı sunar.  Tatil planlarınızı yaptınız, geriye sadece araç kiralamak mı kaldı? KolayKirala81 size ve sevdiklerinize en uygun araç modelleri ile sizlerin konforunu önemsiyor. Siz de ihtiyaçlarınıza en uygun aracı seçin, tatilinizi keyifli geçirin!

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.