KARABÜK ARAÇ KİRALAMA

KARABÜK ARAÇ KİRALAMA

Tatil için çok güzel mekânlar aramak yerine sizin için araştıran sitelere ne dersiniz?Tatil hayallerinizi yarıda kesmekten bıkmadınız mı? Hayalleri süsleyen ve harika bir avantaj olan oto kiralama tatilin en zor kısmında yanınızda olacak.Tatil yapmak için seçmeniz gereken en güzel yerler arasında Karabük yer alıyor. Karabük gezilesi bir şehir olması açısından da çok güzel. Lüks ve güzel otellerinin olması ile ünlü olması buraya gelmeyi daha da kolay kılıyor. KarabükOtelleri rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.Karabük oto kiralama ofislerinden en iddialı araca sahip olabilirsiniz. Araç kiralamak bir lüks değil artık ihtiyaçtır. Tatil amaçlı gezilecek yerler popüler kazanmış ve herkes tarafından bilinen yerler olmak zorunda. Çünkü sosyal medya da popüler olan ve video ve fotoğraf çekmeye müsait yerlerde harika zamanlar geçirmek artık çok moda haline gelmektedir. Hem gezmek hem de video ve fotoğraflar çekmek için insanlar en çok konuşulan ve dillerden düşmeyen mekânları tercih etmektedir. Tercih edilen ve sevilen yerlerde tatillere gitmek için sizde en güzel otellerden rezervasyon yaptırmalısınız.

Karabük gezilecek yerleri;

1.İncekaya Su Kemeri

Mimari yapısı ile göz önünde olan Su Kemeri, geçmişin izlerini taşıyor.Restore edilmiş olsa dahi eskilerin izleri silinmeyen mimari bir yapıdır.Kent oldukça dikkat çekmektedir. Eser  1794-1798 tarihlerinde restore edilmiş ve günümüzde halen gezilmektedir. Su kemerinin uzunluğu 116 metredir. Burada akan suya ise Paşa suyu denilmektedir. Su Kemeri resimler çekmek için çok iddialı duruyor. Oldukça güzel köprüsü ile göz dolduruyor. Araç kiralama ofisleri ile harika araçlar hizmetinizde olacak.

2.Yenice Seyir Terası

Yenice Seyir Terası, doğanın görülmesi gereken ve doğaya kuş bakışı bakılması gereken yerdir. Teras kuş bakışı manzaraya bakarken çok güzel duygulara götürüyor.Seyir Terası, ormanlarla iç içe. Kente uzaktan bakabilmek için harika bir konumdadır.Ormanların yanında, turistlerin çok beğendiği ve ormanların o hoş görüntüsüne kavuşturan Teras birbirinden güzel fotoğraflar çekebilecek bir yerdir.

3.Safranbolu Evleri

Safranbolu Evleri, tarihi evlerin birbirinden güzel yapıların bulunduğu bir yerde oluşturulmuş yapılardır. Mimarisi ile büyüleyen evler hem tarzları hem de zarifliği ile dikkatleri üstüne çekiyor.Bugünlere gelen bu halkulade evler artık otel olarakta kullanılıyor. Turistlik olarak kullanılan bu butik tarzı evler, otel olarak, restoran olarak ve kafe olarak kullanılmaktadır. Safranbolu denince akla ilk gelen butik evler görüntüsü ile de çok sevilmektedir. Tarihi çarşısında gezmek için de çok uygundur.

4.Çitdere Tabiat Koruma Alanı

Çitdere Tabiat Koruma Alanı, Yenice ilçesinin en gözde ve en merak edilen yerleri arasındadır.  1987 yılında koruma altına alınmış ve günümüzde gezilmeye uygundur.Endemik türleri ile ilgi çekici bir görselliğe sahiptir. Bitki türleri zengin olan ve oldukça iddialı olan bu Tabiat Parkı koruma alanına girmiştir. Yerli ve yabancı turistlerin odak noktası haline gelmiştir.  Yabancıların dikkatini çekmeyi başaran Tabiat Parkı yürüyüşler yapan ve birbiri ile eğlenceli şakalar yapan turistlerden geçilmiyor. Yabancılar ülkemizi çok seviyor ve ülkemizi tatil için çok seçiyor.

5.Şeker Kanyonu

Şeker Kanyonu, rafting yapmak, kamp yapmak ve doğa içinde güzel sporlar yapmak için uygundur. Kamplar yaparak, rafting yapmak çok eğlencelidir.6 km uzunluktaki Kanyon’da çok çeşitli eğlenceli sporlar yapılmaktadır.İlgi çeken ve bu güzel sporları yapmak için de konumu müsait olan bir yerde doğanın verdiği huzuru iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Asmalı köprüsü ile hayran bırakan bu eşsiz yerde güzel hafta sonları geçirebilirsiniz.

6.Mencilis Cave

Mencilis Mağarası, Karabük ilinde en beğenilen mağaralardan. Mağaralar tarihi açıdan gezmeye elverişli ortamlar. Farklı etnik yapıların bir arada görüleceği enteresan bilgilerin de yer aldığı önemli yerler arasına giriyor.Fosil bölümleri ile dikkatleri çeken mağaralarda pek çok eski değerli kalıntılar birikiyor. Bunları görmeye değer bulan kişiler tatilde mağara ziyaretlerine büyük önem veriyor.En uzun mağara olması ile 5. Sırada yerini alan mağara uzunluğu ise 6052 metredir.Rezervasyon yaparak konakladığımız tatil butik evler ve otellerde sorunsuz tatiller geçirme şansına sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde oto kiralama şirketleri ile elde eden anlaşarak rezerve ettiğiniz araçları tatil boyunca kullanarak günlük ya da haftalık kiralama şansına kavuşabilirsiniz. Araç kiralama artık bir ihtiyaç. 

Eskiden lüks olarak görülen araç kiralama artık bir ihtiyaç haline gelmiştir. Tatile gitmek isteyenlerin en çok dikkatini çeken konular arasında yerini almıştır. Pek çok tatilci internet araştırmalarında araç kiralamak için en uygun şirketleri arıyor ve en lüks araçlara kiralamak istiyor. Karabük iline gezmeye gelmeyi düşünüyor ve tatil hayalleri kuruyorsanız tek yapmanız gereken en lüks aracı kiralamak ve yola çıkmaktır. Rüya gibi bir tatil hevesi ile tatile gitmek isteyen kişilerin en dikkat çekici yerleri seçmesi kaçınılmaz olmaktadır. Sizde böyle keyif dolu bir tatile ne dersiniz?Eğlence dolu tatiller de doya doya gezdikten sonra clup ve bar tarzı mekânlarda eğlenmeye ne dersiniz?İçkili mekânlarda doyasıya eğlenmek ve stres atmak için en popüler clupleri tercih edebilirsiniz. Müzikal mekânlar müziğin keyfini sonuna kadar çıkarmak için çok iddialı. Karabük ilinde de pek çok tatil beldesinde bu mekanlar karşınıza çıkacak.Ulaşılabilen ve herkesçe bilinen tatil beldeleri müthiş imkânları ile sadece bir tık uzaklıkta. Sizde internet üzerinden online rezervasyon yapın en kaliteli tatillerde birbirinden eğlenceli geceler yaşayın.İnanılmaz heyecan dolu geceler de sizde coştukça coşmak isteyeceksiniz.  Oto kiramala ofislerinden de en güzel aracı kiraladığınız an da tatile kavuşmuş olacaksınız

Haber Listemize Kayıt Olun!

Hemen şimdi e-postanla haber listemize kayıt olarak, indirimler kazanabilirsin.